Diskuse na volné téma

Datum: 18.02.2014

Vložil: Tomáš Hort

Titulek: Re: Re: Dozorčí rada

Děkuji za reakci pane Koten,

obdobně odpověděla i paní Frieszová, která mi navíc doporučila přečíst si Stanovy. Pan Chalupa navrhl doplnit - v rezignaci od 31.12.2013, ale ve funkci až do konce volebního období. Promiňte, ale to mi nestačí. Představte si, že by Ivanu Hortovou trefil v kanceláři společenství na jaře minulého roku šlak. Co pak? Měla by za jménem křížek, nebo poznámku mrtvá, ale stále člen?
Já jsem se ve Stanovách v čl.5, body 3. a 4. dočetl, že se vzdát mandátu může a oprava stavu je možná i jinak, než poznámkou na webu.
Navíc, proč mi všichni zapomněli napsat, kdy končí funkční období tohoto výboru a DR? Na webu je datum 12.12.2014 a přitom ustanovující schůze současného výboru se konala 15.5.2012. V prosinci 2012 proběhlo pouze hlasování potvrzující volby uskutečněné na jaře 2012 (březen-duben). Funkční období výboru je dvouleté, tento výbor tedy končí 14.5.2014.

Pane Koten, ještě otázka k informacím na webu. Budou zde zveřejněny písemné závěry šetření místopředsedy výboru, pana Martina Karfuse, které provedl z vlastní iniciativy na aktuální téma vytápění?

Tomáš Hort
+420 777672343
tomas.hort@hotmail.cz

Datum: 20.02.2014

Vložil: Jiří Koten

Titulek: Re: Re: Re: Dozorčí rada

Nerad bych tu rozjížděl nekonečnou diskusi :-). Ano, vzdát se mandátu je možné s účinností ke dni konání následujícího shromáždění.

Co se týče funkčního období - předám na kompetentní osoby.

Informování na webu - cílem výboru i mým osobním je co největší otevřenost v komunikaci. Na druhou stranu některé informace by měli být přístupné pouze vlastníkům a ne např. náhodným návštěvníkům webu. Aktuálně není dostupný zabezpečený přístup na web, ale budu se snažit, aby byl. Analýza vytápění je podle mého názoru tak na rozhraní mezi "veřejným" a "utajeným" dokumentem. Dokud nebude zabezpečený přístup, dokážu si představit např. distribuci emailem.
Jen podotýkám, že pan Karfus nyní pracuje na konsolidaci jeho analýzy do strukturované zprávy, takže ještě není co uveřejnit.

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek