Pro vlastníky

Toto je zabezpečená sekce webu. Zatím ve výstavbě a testovacím provozu. 

 
Jednotlivé části této sekce jsou dostupné pouze členům SVJ. Publikovány zde budou např. rozpočty SVJ.
 

Postup registrace:

1. Pod návodem naleznete vložený registrační formulář. Případně se odkaz na registrační formulář objeví při pokusu o přístup do zabezpečené sekce.

2. Vyplňte prosím jednotlivé údaje a formuláře odešlete:

- Jméno - zde prosíme o uvedení čísla Vašeho domu a bytu a následně Vašeho Jména a Příjmení. Např. "58903 Novák Jan", samozřejmě bez uvozovek :-). Pokud nebude dodržen tento formát, bude registrace odmítnuta. 

- Email - emailová adresa musí být funkční a musíte k ní mít přístup. Důvodem je, že po schválení registrace Vám bude změněno heslo a nové heslo Vám bude automaticky zasláno na email. Toto je nutné jako bezpečnostní opatření, abychom věděli, že k zadanému emailu máte přístup. Akceptovány budou pouze ty emailové adresy, které SVJ eviduje u vlastníků. Výboru SVJ neznámé emailové adresy budeme odmítat. 

- Heslo a Potvrzení hesla - Vámi zadané heslo Vám bude změněno. Zadejte tedy cokoliv, co bude mít délku šest znaků. Po registraci Vám zašleme nové heslo. Heslo si bohužel nemůžete nastavit své, systém toto nedovoluje. 

3. Správce uživatelů ověří, že daný email SVJ eviduje a schválí / neschválí registraci. Po schválení Vám automaticky přijde emailová notifikace. Upozorňujeme, že ověření může trvat i několik dní.

4. Přihlášení - Až Vám potvrdíme registraci a nastavíme nové heslo, můžete se přihlásit. Po kliknutí na zabezpečenou sekci se Vám objeví formulář, kde vyplníte svůj email a heslo. 

Zapomenuté heslo

Při přihlášení klikněte na odkaz "Zapomněli jste heslo" a zadejte svůj email. Nové heslo Vám bude zasláno na Váš email. 
 

Noví členové SVJ

Každý nový vlastník v kanceláři SVJ podepisuje evidenční list. Zvážíme úpravu postupu, abychom Vám v případě zájmu rovnou založili i přístup na stránky. 
 

Registrace nového uživatele