Pro vlastníky

Toto je zabezpečená sekce webu. Zatím ve výstavbě a testovacím provozu. 

 
Jednotlivé části této sekce jsou dostupné pouze členům SVJ. Publikovány zde budou např. rozpočty SVJ.
 

Postup registrace:

1. Pod návodem naleznete vložený registrační formulář. Případně se odkaz na registrační formulář objeví při pokusu o přístup do zabezpečené sekce.

2. Vyplňte prosím jednotlivé údaje a formuláře odešlete:

- Jméno - zde prosíme o uvedení čísla Vašeho domu a bytu a následně Vašeho Jména a Příjmení. Např. "58903 Novák Jan", samozřejmě bez uvozovek :-). Pokud nebude dodržen tento formát, bude registrace odmítnuta. 

- Email - emailová adresa musí být funkční a musíte k ní mít přístup. Akceptovány budou pouze ty emailové adresy, které SVJ eviduje u vlastníků. Výboru SVJ neznámé emailové adresy budou odmítnuty. 

- Heslo a Potvrzení hesla. 

3. Správce uživatelů ověří, že daný email SVJ eviduje a schválí / neschválí registraci. Po schválení Vám automaticky přijde emailová notifikace. Upozorňujeme, že ověření může trvat i několik dní.

4. Přihlášení - Až Vám potvrdíme registraci, můžete se přihlásit. Po kliknutí na zabezpečenou sekci se Vám objeví formulář, kde vyplníte svůj email a heslo. 

Zapomenuté heslo

Při přihlášení klikněte na odkaz "Zapomněli jste heslo" a zadejte svůj email. Nové heslo Vám bude zasláno na Váš email. 
 

Noví členové SVJ

Každý nový vlastník v kanceláři SVJ podepisuje evidenční list. Zvážíme úpravu postupu, abychom Vám v případě zájmu rovnou založili i přístup na stránky. 
 

Registrace nového uživatele