Datum: 23.03.2014

Vložil: Jiří Koten

Titulek: Re: Výběrové řízení/poptávka

Jako jeden z vlastníků si také dovolím vyjádření (nejde tedy o reakci administrátora webu ani výboru). Co vím, tak energetické audity se zpracovávají od jednoho týdne pro rodiný dům do několika měsíců pro opravdu velké objekty. V našem případě mi přijde lhůta 2 měsíce dostatečná. A navíc, pokud se ukáže jako nedostatečná, je možné ji po dohodě se všemi účastníky prodloužit. To se běžně v praxi děje.
Co se týče škol. Vzpomínám si, že v loňském roce paní Hortová odmítala, aby studii zpracovali studenti vysoké školy VŠCHT (a chemicko-technologická opravdu není jen o chemii a materiálech). Tudíž nějak nerozumím Vaší opačné reakci.
Ale vidím u Vás opravdu velký zájem o dění v našem SVJ, což si myslím máme společné. A řekl bych, že každá konstruktivní pomoc bude vítaná a oceněna. Bydlím tu sice krátce, ale přijde mi, že se tu zbytečně hádáme. Prosím, pokusme se ubrat diskusí, oficiálních a formálních tónů a zchlaďme hlavy. Pak nám určitě půjde práce lépe od ruky (to zní jak heslo z dob minulých :-) ).
Děkuji a přeji pěkný den.

Přidat nový příspěvek